V červnu byla Svatba v klidu v radiu. Český rozhlas Dvojka si Veroniku Slavíkovou pozval do éteru a téma bylo více než jasné - Svatby. Jak na svatební přípravy? Jaké jsou současné svatební trendy? Co je Boho a Vintage? Poslechněte si, co na to říká Veronika.

Žili spolu šťastně až do smrti, jak se říká v pohádkách. Ne vždy se to podaří, ale když ano, o to větší je to důvod k uznání a oslavě. Každé výročí si to zaslouží, ale to padesáté, také známé jako zlatá svatba, je krásná příležitost pro zopakování manželského slibu. Jak na zlatou svatbu a co vše to obnáší?

Nacházíte se právě uprostřed příprav a plánování vaší svatby a zvažujete otázku, zda děti svých hostů na svatbu pozvat, či nikoliv? Děti si mohou Vaši svatbu užít s Vámi a to nemusí být vždycky peklo. Jak to dopadne máte však ve svých rukou Vy už během plánování.

Někdo má už téměř od školky jasno, koho bude mít za svědka, až se bude vdávat nebo ženit. Někdo se rozhoduje až v průběhu svatebních příprav. Být svědkem je čest, ale nese to s sebou také určité povinnosti a zodpovědnost.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nebo rovnou zavolejte na: +420 731 663 978