Sweet bar, Candy bar, sladký koutek ... mnoho názvů pro to samé - místo, které je krásné a útočí na všechny smysly Vaše i Vašich svatebních hostů. Jak to ale udělat, aby byl Sladký koutek krásný, lákavý ale také dlouho vydržel?

V červnu byla Svatba v klidu v radiu. Český rozhlas Dvojka si Veroniku Slavíkovou pozval do éteru a téma bylo více než jasné - Svatby. Jak na svatební přípravy? Jaké jsou současné svatební trendy? Co je Boho a Vintage? Poslechněte si, co na to říká Veronika.

Žili spolu šťastně až do smrti, jak se říká v pohádkách. Ne vždy se to podaří, ale když ano, o to větší je to důvod k uznání a oslavě. Každé výročí si to zaslouží, ale to padesáté, také známé jako zlatá svatba, je krásná příležitost pro zopakování manželského slibu. Jak na zlatou svatbu a co vše to obnáší?

Nacházíte se právě uprostřed příprav a plánování vaší svatby a zvažujete otázku, zda děti svých hostů na svatbu pozvat, či nikoliv? Děti si mohou Vaši svatbu užít s Vámi a to nemusí být vždycky peklo. Jak to dopadne máte však ve svých rukou Vy už během plánování.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nebo rovnou zavolejte na: +420 731 663 978