Reference


15 let zkušeností s organizací akcí, 6 let zkušeností s organizací svateb

Mám bohaté zkušenosti s organizací svateb, firemních akcí, teambuildingů, večírků, smutečních hostin, tiskových konferencí, konferencí, roadshow, firemních prezentací, openingů, dětských dnů, stage na festivalech apod.

Certifikace v oboru svatební koordinátorky u European Wedding Association

Radka a Michal 

Milá Verčo, je potřeba dát vědět i dalším nevěstám a ženichům, že jsi šikovná, profesionální, připravená, citlivá a rozhodně by si tě měli vybrat na organizaci své svatby, tak jako my si tě vybrali pro tu naši. A to jsme se vůbec neznali a teď si tykáme :). DĚKUJI ZA VŠE. Pro mě to bylo perfektní! Od začátku do konce to jednoznačně mělo tu úroveň, co jsem si přála. Naslouchala jsi mým přáním, reagovala jsi na mé dotazy, mohla jsem se ptát na cokoli, prostě cítila jsem, že to funguje a že to ve výsledku bude krásné. Téma naší svatby bylo NA BETON (a to doslova). Vše mělo být v dekoru nebo tématu beton - dort, pití, prsteny a hlavně výzdoba! Nadchlo mě, že jsi nám udělala betonové svícny a stojánky. No prostě jsi naprosto odhadla, co tahle netradiční svatba potřebuje k dokonalosti. Pro mě jsi svou práci odvedla skvěle a profesionélně. Já se na své svatbě cítila opravdu 100% šťastná. Jsem ti vděčná, že jsi nám pomohla vytvořit tenhle pocit ze svatby. Děkuji ti za to! Radka (na beton skvěle vdaná) :)

Radek a Kuba

Se svatební agenturou "Svatba v klidu" jsme byli maximálně spokojeni. Svatební koordinátorka Veronika byla skvělá už od první schůzky. Vše měla vždy pro nás precizně připravené, myslela na nejmenší detaily, žádné naše přání či představa pro ní nebyla nereálná. Ocenili jsme zejména možnost zapůjčení veškerého možného svatebního vybavení a dekorací. Překvapil nás plně vybavený fotokoutek, který nám Veronika poskytla a který si naši svatební hosté velmi užili. Na místě svatby Verča profesionálně organizovala chod celého našeho svatebního dne a večera až do brzkých ranních hodin. Vždy byla velmi nápomocná. Ocenili jsme bohaté zkušenosti s organizací svateb. Jsme rádi, že jsme na Veroniku a její agenturu narazili a můžeme ji všem vřele doporučit. Děkujeme.

Monča a Honza Melichovi

Moc děkujeme, že díky vám jsme si ten výjimečný den užili naplno! Byly jste obě úžasné! A za to vám patří opravdu velký DÍK!!! 

Petra a Alex Brunovi

Profesionální a milý přístup. Verča je výborná koordinátorka, která dělá svou práci velice poctivě a zodpovědně. Myslí na ty nejmenší detaily, které by Vás v životě nenapadly a přitom jsou tak důležité. Díky ní, byla naše svatba úžasná. Vytrhla mi trn z paty. A i když jsme na přípravu měly opravdu málo času, všechno bylo naprosto dokonalé. Jestli chcete, abyste si Váš den užili a neměli jste starosti a pochyby, zda vše zvládnete, volba koordinace od Verči bude ta nejlepší investice, jakou za Vaši svatbu dáte! 

Jana Kučerová, management Zámku Svijany

S Verčou jsme připravovali na zámku Svijany řadu firemních akcí i svateb a její koordinace byla vždy nepostradatelnou součástí spokojenosti zákazníků. Poradí a pomůže v jakékoli situaci. Myslí prostě na vše a nic ji nepřekvapí. Pokud toužíte po bezstarostém dni tak, abyste si ho maximálně užili Vy i Vaši hosté, z vlastní zkušenosti vím, že profesionální koordinace je nezbytná a Verča ji umí na jedničku. 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nebo rovnou zavolejte na: +420 731 663 978