Jak si užít svatbu s dětmi a nezešílet z toho?

20.03.2018

Nacházíte se právě uprostřed příprav a plánování vaší svatby a zvažujete otázku, zda děti svých hostů na svatbu pozvat, či nikoliv? Děti si mohou Vaši svatbu užít s Vámi a to nemusí být vždycky peklo. Jak to dopadne máte však ve svých rukou Vy už během plánování.

Při této otázce se názory lidí často rozcházejí. My bychom je rozdělili do tří skupin:

První z nich děti na svatbě nechtějí, ať už z důvodu, že je například sami ještě nemají, nebo nemají dobré zkušenosti ze svateb, které již navštívili. Dětem tam nebylo o zábavu postaráno a tím pádem svou bujarostí narušovaly důležité a jedinečné momenty svatby.

Druhá skupina už dětí má, a proto děti na svatbě berou jako samozřejmost, a svůj velký den si bez nich neumí představit.

Třetí je někde mezi, nemají ještě vlastní děti, ale jejich nejbližší už děti mají a tak se teď neumí rozhodnout, ke které straně se přiklonit.

Přicházíme s návrhem, jak si na tuto otázku bez obav odpovědět "ano, děti na svatbě budou". Nejdůležitější je, postarat se dětem o zábavu, protože když se dětí nudí, tak, lidově řečeno, prudí.

Varianty hlídání dětí na svatbě :

  • Domluvte si kamaráda/ku - máte kolem sebe kamarádku, co má ráda děti a s radostí se zhostí náročného úkolu, děti si vezme na starosti a vymyslí pro ně program.
  • Najměte profesionály - není nad to odevzdat děti do těch pravých rukou a užít si svatbu s klidným vědomím, že se bavíme nejen my sami, ale i naše děti. Připraví pro děti na svatbě úžasný program a věřte, že pro své hosty uděláte službu, kterou velmi ocení.

Když si zábavu užijí Vaše děti, užijete si ji i VY. Vašim dětem zajistíme program i  hlídání, abyste si Vaši svatbu užili Vy i Vaši hosté.

V rámci naší nabídky komplexních služeb se nebojíme ani tohoto úkolu a troufneme si i připravit zábavu pro Vaše děti. Ať už zařízením nějakého dětského koutku nebo hledání pokladu. Nápadům se u nás meze nekladou a i pro děti to upravíme dle Vašich představ a jejich potřeb.

A pokud byste měli zájem najmout ostřílené profíky na dětskou zábavu, ze zkušenosti moc doporučujeme (nejen) pro Liberecký kraj studio ArtTeta. Jejich portfolio činností s dětmi na společenských akcích je velice pestré a netradiční. Pokud Vás zajímá jejich nabídka, neváhejte a mrkněte na www.arttety.cz.

Hlavně vždy mějte na paměti, že je to Vaše svatba a Váš velký den. Rozhodnutí, zda budou součástí tohoto dne děti, je jen na Vás. Doufáme, že Vám tip z tohoto článku bude přínosem při rozhodování jak prožít svatbu v klidu

-

Denisa Letovancová & Veronika Slavíková - svatební koordinátorky Svatba v klidu