Vánoce jsou za pár dní a příprava další svatební sezóny v plném proudu. Proto máme pro Vás tip na zajímavý dárek na poslední chvíli. Pokud máte ve svém okolí nastávající nevěstu, věnujte jí dárkový poukaz na jedinečný svatební workshop.

Sweet bar, Candy bar, sladký koutek ... mnoho názvů pro to samé - místo, které je krásné a útočí na všechny smysly Vaše i Vašich svatebních hostů. Jak to ale udělat, aby byl Sladký koutek krásný, lákavý ale také dlouho vydržel?

V červnu byla Svatba v klidu v radiu. Český rozhlas Dvojka si Veroniku Slavíkovou pozval do éteru a téma bylo více než jasné - Svatby. Jak na svatební přípravy? Jaké jsou současné svatební trendy? Co je Boho a Vintage? Poslechněte si, co na to říká Veronika.

Žili spolu šťastně až do smrti, jak se říká v pohádkách. Ne vždy se to podaří, ale když ano, o to větší je to důvod k uznání a oslavě. Každé výročí si to zaslouží, ale to padesáté, také známé jako zlatá svatba, je krásná příležitost pro zopakování manželského slibu. Jak na zlatou svatbu a co vše to obnáší?

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nebo rovnou zavolejte na: +420 731 663 978