Dekorace

Postaráme se nejen o to, aby Vaše svatba proběhla v klidu, ale také o to, aby byla krásná a přesně podle Vašich představ. Disponujeme plným skladem vlastních dekorací různých stylů a trendů. Můžete využít dekorací, které máme, nebo připravíme dekorace z různých materiálů na míru přímo pro Vás.

Chcete svatbu v boho, vintage, rustic, zkrátka v přírodním stylu? Beton, sklo křišťál? Mech a kapradí? Nebo himmeli a skandinávský styl? Žádné Vaše přání ani představa pro nás není překážka, ale výzva. Dekorace milujeme a užíváme si hledání kreativních řešení.

Dekorace máme k zapůjčení. Je možné je objednat současně s koordinací, nebo samostatně. Můžete využít služeb naší instalace, nebo si můžete dekorace pouze zapůjčit a vše si připravit samostatně.

Pro inspiraci se podívejte na některé ukázky naší práce:

Svatební dekorace na téma "V mechu a kapradí"

Dekorace v přírodním stylu, za použití mechu, jehličí, šišek a přírodních materiálů. Svatba proběhla v Tvrzi Krassa.


Svatba ve stylu "Brodó, stříbrná, sklo a beton"

Pro tuto svatbu jsme vyrobili malé květináče a svícny z betonu. Použili jsme stříbrné láhve, zrcadla a květiny v tónu bordó a růžové. Velkým úkolem bylo zútulnit a zkrášlit liberecké Koloseum.

Svatba v královsky modré a stříbrné barvě

Nevěsta miluje modrou barvu a tak nemohla chybět ani na její svatbě. Kombinace modré a stříbrné může být poměrně studená. Proto jsme použili zrcadla a světýlka v odstínu teplé bílé. Svatba probíhala v Zámeckém šenku Svijanského zámku. 

Svatba v kombinaci zlatá, himmeli a příroda

Při svatbě jsme kombinovali zlaté prvky, himmeli a zeleň, která to vše krásně poropojila.